Журнал для овощеводов и садоводов

«Особливості технології вирощування черешні. Канали збуту на внутрішній та зовнішній ринки»

«Інформаційно-консультаційний центр «Агро-Таврія» (м. Мелітополь) у партнерстві з Українським Проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується асоціацією MEDA за фінансової підтримки держави Канада продовжують свою активну діяльність у південному регіоні України. Черговим значущим кроком з метою посилення можливостей агровиробників шляхом фінансової підтримки, інформування, консультацій та постійної допомоги у застосуванні здобутих знань на практиці стане щорічна конференція для виробників та поціновувачів черешні:

23 червня 2017 року о 10:00 годині за адресою:
Запорізька область, м. Мелітополь, проспект Б. Хмельницького, 18,

(Таврійський ДАТУ), аудиторія № 1127.

Черешня- візитівка м. Мелітополь і є ключовою культурою для агровиробників Запорізької області. Над перспективами розвитку цієї культури працюють багато науковців із науково-дослідних установ : Мелітопольська дослідна станція імені М.Ф. Сидоренка, Інститут садівництва НААН України, Таврійський державний агротехнологічний університет. Практичні поради, безцінний досвід та результати цієї роботи будуть представлені у форматі живої дискусії. Долучившись до конференції Ви матимете можливість знайти відповіді на актуальні питання щодо: — інноваційних сортів черешні; — систем живлення та захисту рослин, зокрема систем живлення кісточкових культур; — прийомів розмноження черешні; — технологічних особливостей збору та охолодження черешні; — каналів збуту черешні на внутрішньому та зовнішньому ринках. Для усіх бажаючих участь у конференції безкоштовна.

ГОЛОВНИЙ СПОНСОР UHBDP: www.uhbdp.org info@uhbdp.org 0-800-500-184 (безкоштовно)

ОРГАНІЗАТОР ІКЦ»Агро-Таврія»: www.ikcat.org agro.tavriya@gmail.com +38(0619)42-13-68 +38-097-949-17-88 kostikkarpenko@gmail.com