ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

Виставка-конференція «Сучасне плодоовочівництво 2017».

Шановні добродії, фахівці, виробники та експерти плодоовочевої галузі, представники неурядових організацій та наукових кіл, журналісти ЗМІ та ентузіасти – початківці!

Інформаційна компанія «Інфоіндустрія» у партнерстві з  Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується асоціацією MEDA за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади (GAC), а також за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України запрошує Вас долучитися до виставки-конференції за темою: «Сучасне плодоовочівництво 2017». Захід відбудеться 13-14 квітня 2017 року за адресою: м. Херсон, с. Наддніпрянське, конференц–зала Інституту зрошуваного землеробства НААН.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (УПБРП) Асоціації MEDA (Канада) продовжує свою активну діяльність на Півдні України. Головними завданнями проекту є: розширення та розвиток можливостей для створення додаткової вартості на ринку плодоовочевої продукції; залучення малих та середніх сільгоспвиробників до ринків з вищою дохідністю через ринкову консолідацію; поліпшення методів і технологій виробництва, а також сприяння розвитку взаємовідносин з постачальниками.

Головні проблеми дрібних українських аграріїв : низька врожайність, ізольованість від ринків збуту, орієнтування в асортименті насіннєвого матеріалу, пакування продукції, рекламування та її довготривале зберігання. Конференція-виставка  пропонує поступовий розв’язок цих  проблем,  посилення ваших можливостей, інструментарій фінансової підтримки, підвищення рівня знань, застосування нових технологій, які допоможуть вийти на новий рівень та досягти високих результатів.

На конференції будуть розставлені акценти щодо наступних проблематик: актуальність кооперації , новинки у «світі» посадкового матеріалу, живлення та захисту рослин, проблеми переробки, зберігання та якості плодоовочевої продукції.

На виставці Ви зможете заявити про свою продукцію та компанію.

До участі запрошуємо всіх представників аграрного ринку.

Для участі у виставці-конференції обов’язкова реєстрація на сайті:                     http://euroagrochem.com/