ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

В Англії туристам пропонують відвідати сад отруйних рослин

У графстві Нортамберленде на північному сході Англії розташований замок Альнвіка, який оточує сад з незвичайними рослинами. У ньому зібрані близько 100 видів отруйних культур, з яких найчастіше виробляють наркотичні речовини і транквілізатори. Про це повідомляє Метеовесті.
«Небезпечний сад» був створений на початку XXI століття герцогинею Нортумберлендського Джейн Персі. На це її наштовхнула історія Медічі, яка використовувала отруйні рослини одного з парків для вбивства своїх ворогів. У 2005 році в «The Poison Garden» почали проводити екскурсії для туристів, і це місце перетворилося на яскраву пам’ятку.
Відвідувачам парку заборонено чіпати і зривати всі зростаючі там рослини, про що нагадує безліч табличок. Найнебезпечніші культури огороджені металевими сітками. Не дивлячись на всі заходи безпеки, деякі туристи непритомніли і відчували головний біль через токсичної пари. Власники «The Poison Garden» вважають, що їхній проект допоможе привернути увагу до небезпеки вживання наркотиків і розповісти про вплив цих речовин на організм людини.