ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

У Великобританії стає все більше органічних фермерів

Департамент навколишнього середовища, продовольства і сільського господарства Великобританії (Defra) представив статистику, згідно з якою в 2017 році виробників органічної сільгосппродукції стало на 2% більше. Відзначається, що подальше збільшення органічних практик призведе до того, що у Великобританії не будуть застосовуватися близько 300 000 кг синтетичних активних інгредієнтів пестицидів і 40 000 тон синтетичних азотних добрив. Про це повідомляє farminguk.
Зараз у Великобританії числиться 6 000 органічних фермерів, які володіють 517 000 га землі. Більшість з них займаються скотарством, оскільки 64% британських органічних земель класифікуються як пасовища. Так, за рік чисельність поголів’я «органічних» овець збільшилася на 5,5%, а чисельність поголів’я «органічних» свиней майже подвоїлася. За даними статистики, 7% органічних земель Великобританії використовуються для вирощування злакових культур.
Роджер Керр, виконавчий директор органічної сертифікації OF & G зазначив, що фермери впроваджують такі практики в своє виробництво, оскільки бачать великий потенціал. «Наші оцінки припускають, що близько 300 000 кг синтетичних пестицидних активних інгредієнтів і 40 000 тон штучного азоту, отже, не будуть застосовуватися на сільськогосподарських угіддях Великобританії», – сказав він.
«Більш того, зараз все більше покупців запитують органічні продукти. Тому, з огляду на зростання органічно культивованих земель, можна зробити висновок, що в найближчі роки сектор органічного землеробства буде активно розвиватися », – додав експерт.