ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

Стало відомо, що врятувало німецький картопля від фузаріозу

Виробники картоплі з Люнебургской пустки в Нижній Саксонії раді посухи, яка триває вже більше місяця. Сучасні системи зрошення дозволяють рослинам не засохнути, а сама посуха врятувала картопля від фузаріозу. Про це повідомляє Freshplaza.

«У Нижній Саксонії в даний час у нас екстремальні проблеми з сухою погодою. Це не має ніякого значення для вирощування картоплі саме зараз. Але якщо суха погода збережеться протягом червня та липня, у нас дійсно будуть серйозні проблеми з нашими рослинами », – поділився керуючий директор однієї з картопляних компаній Фолькер Петерс,
Петерс додала, що в Люнебургской пустки зараз зрошується близько 95 відсотків полів. «Але по той бік Ельби, в східнонімецьких державах, ці іригаційні системи недоступні, і проблематична погода може призвести до зниження врожайності, але, знову ж таки, не обов’язково», – додав він.
Петерс вважає, що поки що не можна говорити про майбутній урожай, але несприятливі погодні умови пішли фермерам на користь. «« У цій погоди навіть є свої переваги: ​​з урожаю 2017 року в нас були саджанці, які були дуже сприйнятливі до фузаріозу та борошнистої роси. А завдяки посухи, майже вся картопля росте дуже добре і проблем з хворобами немає », – підсумував експерт.