ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

Стала відома процедура отримання 80% компенсації вартості насіння

Заступник міністра аграрної політики і продовольства України Віктор Шеремета розповів, як українські аграрії можуть отримати 80% компенсації вартості закупленого посівного матеріалу сільгоспкультур вітчизняної селекції. Про це повідомляє Agroportal, посилаючись на інформацію міністерства.
«Розвиток села, підтримка малих і середніх фермерських господарств, розвиток кооперації – це пріоритетні напрямки діяльності уряду в сфері АПК. Ці напрямки вперше за останні роки отримали реальну фінансову підтримку і відповідні програми. Тому наше завдання, щоб кожен фермер дізнався, що він може, наприклад, отримати 40% -ву компенсацію за придбання сільгосптехніки українського виробництва, 80% компенсації – вартості насіння, 70% – за придбання обладнання при вступі в кооператив », – заявив Шеремета.
Міністр зазначив, що для отримання компенсації фермери повинні зробити чотири кроки:
Крок 1. Купити насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції у суб’єктів насінництва, зазначених в Державному реєстрі суб’єктів насінництва. Термін дії їх сертифікатів визначено в Реєстрі сертифікатів на насіння та / або садивний матеріал.
Крок 2. Сформувати пакет підтверджуючих документів.
Крок 3. Подати в державний банк заявку і підтверджуючі документи на отримання фінансової підтримки.
Крок 4. Отримати кошти на рахунок в державному банку.
Відомо, що аграрії можуть подавати документи для часткової компенсації двічі на рік.