ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

Селекціонер створив екзотичний сад під Києвом

У селі Рожни під Києвом аграрій Анатолій Патій виростив сад, який складається з трьох десятків екзотичних рослин. Серед них можна знайти і зовсім незвичні для українців мушмулу, лічі, каністель і гуанабану. Про це повідомляє «Сегодня».
Анатолій розповів журналістам, що деякі з рослин отримав «з пробірки». Він займається селекцією рослин вже 20 років, і в його саду можна знайти унікальні кілограмові лимони, ананаси вагою в 15 кілограм, а також банан «Супер-карлик» висотою 80 см.
Патій зазначив: «Я зрозумів, що треба склеювати клітини за допомогою лазера напівпровідникових. І в пробірках ми почали вирощувати ці рослини. Десять тисяч пробірок було використано для того, щоб зменшити банан з 3,5 до 2, потім до метра ».
Експерт вважає, що такий сад невибагливий в догляді і дуже корисний, навіть якщо не є плоди. Він додав: «Ці рослини дуже корисні, вони виділяють флавоніди і фітонциди. І вбивають 99% хвороботворних бактерій. У кімнатних умовах вони підвищують працездатність, розширюють судини головного мозку. Плоди дуже цінні, виводять радіонукліди. Пов’язують важкі метали ».