ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

Садівники повинні пробувати нові підходи до ведення «малинового» бізнесу

Ринок малини стрімко розвивається в Україні, через що садівники змушені постійно переглядати свої підходи до ведення бізнесу, щоб справлятися з конкуренцією. Про це повідомляє АПК-Інформ: овочі & фрукти.
Міжнародний експерт Джеремі Дарбі стверджує, що розвиток малинового ринку призвів до появи нових великих виробників на міжнародній арені. Все частіше країни, які відставали в цьому сегменті (Іспанія, Марокко і ПАР), нарощують виробництво цієї культури.
«Змінюється не тільки географія вирощування, а й підходи до нього, оскільки зростає не тільки світове споживання малини, але і вимоги покупців до продукції. Сьогодні в тренді велика ягода з солодким смаком і яскравим забарвленням, тому саме цими показниками садівники все більше приділяють увагу », – зазначив Дарбі.
Фермери все частіше думають від лежкости малини і виборі ремонтантних сортів. «При цьому варто підкреслити, що в цьому плані ще досить гостро стоїть питання ліцензування саджанців і сплати роялті. Адже дотримання садівниками норм є доказом того, що Україна поважає міжнародні стандарти та інтелектуальну власність. А саме від цього залежить імідж країни на міжнародній арені », – додав експерт.