ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

ПЕРША МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2017 РОКУ: «Прогресивні, інноваційні кроки в розвитку горіхівництва. Особливості створення горіхових садів»

http://ukr-nuts.org/

ЗАПРОШЕННЯ
НА ПЕРШУ МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ 2017 РОКУ

 «Прогресивні, інноваційні кроки в розвитку горіхівництва. Особливості створення горіхових садів»

18 квітня 2017 року09117 Україна, Київська обл. м. БілаЦерква вул. Соборна, 8/1 Актовий зал Білоцерківського Національного Аграрного Університету.  

 ШАНОВНІ ДРУЗІ

члени Української Горіхової Асоціації, учасники горіхового бізнесу, професіонали і початківці, які бажають розпочати або посилити  горіховий бізнес.

Регламент конференції :

  • 18 квітня:  09-00 – реєстрація , робота виставки ;
  • 10-00 – початок роботи конференції
  • 13-00 – 13-45 – перерва, Майданчик спілкування, консультації з провідними фахівцями горіхового бізнесу;
  • 13-45  –  17-00 – продовження роботи  конференції;
  • 17-00  –  18-00 – Майданчик спілкування 1-на-1 «ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ», консультації з провідними фахівцями горіхового бізнесу;
  • 18-00 –  21-00 – Святковий фуршет (згідно особистого замовлення)

 

На першу міжнародну конференцію 2017 горіхового  ми запросили для Вас науковців,  найвидатніших фахових спеціалістів в галузі горіхівництва, фермерів-практиків, досвідчених селекціонерів та садоводів, керівників розплідників, підприємств з переробки і експорту, представника Міністерства Аграрної політики,  ЗМІ.

Розглядатимуться новітні підходи до технології створення інтенсивних садів, передові технології та агроприйоми, практичні програми збільшення рентабельності та окупності вкладень, практичні питання щодо посадки саду грецького горіха та фундука  в комплексі – від ґрунтових вишукування, проектування до посадки та догляду за садом,  алгоритм створення інтенсивного  горіхового саду, системний підхід до переробки, реалізації, експорту,  горіхової продукції. Буде запропонована економічна складова створення садів грецького горіха та фундука в різних варіантах.

Під час конференції ви зможете запропонувати (продати) свої товари і послуги, придбати потрібну літературу, підручники, інформаційні збірки, замовити саджанці, роботи і послуги.

 

                        ОЧІКУЄМО НА ВАШІ ЗАЯВКИ ДО УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ.

Від імені організаційного комітету,

Президент  Асоціації                                              Володимир Пахно.