ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

ООН попереджає про глобальну нестачу чистої води через 30 років

ООН представила доповідь, в якому описала розвиток водних ресурсів в світі. Відомо, що зараз половина населення Землі (3,6 млрд чоловік) стикаються з дефіцитом води хоча б на протязі одного місяця в році. Експерти попереджають, що до 2050 року кількість таких жителів зросте до 5,7 млрд чоловік. Про це повідомляє theguardian.com.
Генеральний директор ЮНЕСКО Одрі Азула під час представлення доповіді в Бразилії сказала: «Ми повинні освоїти нові підходи до використання водних ресурсів, щоб впоратися з проблемами, пов’язаними з ростом населення і зміною клімату. Якщо не вжити заходів, то до 2050 року близько п’яти мільярдів чоловік проживатимуть в регіонах, які погано забезпечені водою ».
В ООН також заявили, що використання екологічно чистих методів управління водними ресурсами може допомогти глобальному сільськогосподарському виробництву вирости на 20%.
«На додаток до поліпшення доступності та якості води« можна збільшити сільськогосподарську продукцію з гектара при поліпшенні управління водними ресурсами »і, таким чином, нагодувати більше людей», – зазначив Стефан Уленбрук, координатор програм на Всесвітньому форумі оцінки водних ресурсів ООН.