ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

Лідируючі фермери впроваджують у виробництво аеропонную культивацію

 

В італійському місті Турин будується унікальна теплиця на 5000 квадратних метрів, в якій будуть вирощуватися аеропонние культури без використання пестицидів. Розробники цієї моделі впевнені, що вона допоможе скоротити вплив на навколишнє середовище. Про це повідомляє Freshplaza.
За інформацією видання, теплиця буде повністю комп’ютеризованою: усіма фазами культивації можна буде управляти за допомогою системи. Завдяки цьому урожай буде надійно захищений від негоди, хвороб і шкідників. Відмінною рисою вирощування аеропонних культур є те, що вони ростуть в підвішеному стані з відкритими корінням. Через це фермерам не потрібно використовувати фунгіциди або гербіциди.
Для підживлення рослин використовується збагачена мінеральними поживними речовинами вода, яку після використання збирають, фільтрують і застосовують знову. Таким чином, економія води становить 90-95%, а завдяки замкнутому циклу грунтові води і навколишнє середовище не забруднюються. Розробники інноваційної теплиці вірять, що їхній проект дозволить збільшити врожайність в 10-20 разів.