ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

«Голий фермер» з Австралії почне продавати білизну

Австралійський фермер-вівчар Бен Бруксбі, який прославився завдяки флешмобу з оголеними аграріями, планує запустити свою лінію нижньої білизни. За його словами, вся виручка буде відраховуватися на благодійність. Про це повідомляє abc.net.
Брукс, який веде в Instagram-сторінку з фото оголених фермерів під назвою The Naked Farmer, займеться створенням білизни, оскільки хоче зібрати кошти для організації семінарів на підтримку психічного здоров’я селян. З кожного товару він буде віддавати 1 долар на розвиток програми по захисту психічного здоров’я фермерів, а решту грошей витратить на проведення семінарів. Фермер сподівається, що 43 тисяч передплатників його проекту в Instagram допоможуть йому втілити цю мрію.
У плани Бруксбі також входити тур по Австралії, під час якого він поспілкується з людьми, які підтримали його ідею і зробили свої інтимні знімки. Їх історії він збере в одній книзі, а з фотографій зробить календарі. Фермер сподівається, що незабаром The Naked Farmer перетвориться в офіційно зареєстровану благодійну організацію.