ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

Flower Expo Ukraine – єдина провідна виставка квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики в Україні.

Flower Expo Ukraine – єдина провідна виставка квіткового бізнесу, садівництва, ландшафтного дизайну та флористики в Україні.

Flower Expo Ukraine щорічно проходить у Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) в Києві. Цього року захід відбудеться 17-19 квітня.

Виставка організована під патронатом Союзу українських квіткарів, і щорічно дана подія об’єднує фахівців із галузі садівництва з усієї України та країн СНД.

Під час Flower Expo Ukraine 2017 понад 7000 відвідувачів вирішили піти на виставку для пошуку нового продукту, нових контактів, отримання ринкової інформації або відвідування однієї з численних квіткових демонстрацій.

Близько 95 компаній з 9 країн світу обрали Flower Expo Ukraine як платформу для запуску або зміцнення свого бізнесу в Україні.

Україна в основному є останнім ринком, що набуває свої риси та розвивається в Європі з населенням понад 45 мільйонів людей, які дуже люблять квіти та рослини.

На Flower Expo Ukraine 2018 голландський павільйон також прийматиме Flower Circus. На стенді  Flower Circus будуть представлені певні голландські виробники презентацією продукту, а також шляхом безперервних демонстрацій квітів. Flower Circus подорожує у всьому світі зі своїми виставами, а їх квіткові чарівники розважають і надихають флористів красивими квітковими композиціями.

Як і кожного року FlowerFame є організатором квіткових демонстрацій на головній сцені, яка працюватиме протягом усіх трьох днів виставки. Ці квіткові демонстрації стали основним приваблюючим місцем виставки і цікавлять флористів та інших фахівців галузі з усіх куточків України.

Куно Якобс, керуючий директор Nova Exhibitions B.V. зазначає: «Залучення як FlowerFame, так і Flower Circus має велику додаткову цінність для виставки, оскільки це надає учасникам багато можливостей показати свою продукцію під час виставки. Окрім наявності стенду, учасники можуть тепер також брати участь у квіткових демонстраціях та / або провести невелику презентацію свого продукту. Крім того, квіткові демонстрації, організовані FlowerFame та Flower Circus, приваблюють флористів та інших фахівців з усіх частин України».

Щоб дізнатись більше про виставку, будь ласка, відвідайте www.flowerexpo-ukraine.com