ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

Експерти пояснили, чому покупці органічних продуктів не довіряють супермаркетам

Компанія Grupa Owoce Natury провела дослідження переваг тих, хто купує органічну сільгосппродукцію. Аналітики стверджують, що сегмент органічних продуктів харчування в Польщі буде тільки збільшуватися. Про це повідомляє Freshplaza.
За даними інспекції якості торгівлі сільськогосподарськими і продовольчими товарами, за 2016 рік у Польщі стало на 360 виробників органічної продукції більше. Всього в цьому сегменті задіяно 23 735 фермерів. Через зростання пропозиції органіки на польському ринку, компанія Grupa Owoce Natury провела дослідження довіри споживачів до торгових точок, де вони зазвичай купують товари. З’ясувалося, що покупці воліють купувати свіжі продукти на місцевих ринках і в придорожніх магазинчиках.
«У Польщі поширена думка, що покупка безпосередньо від виробника гарантує більш якісний і органічний продукт. Найцікавіше, що роблячи так, ви не знаєте точно, у кого ви купуєте. Це може бути, наприклад, той, хто сам закуповує на оптових ринках і просто вдає з себе фермера », – розповіла представниця компанії Анна Літвон.