ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

Експерт розповіла, яка ягода стала дуже популярна в Україні

Директор розплідника «Брусвяна» Ліліана Дмитрієва поділилася спостереженнями щодо розвитку ягідного ринку в Україні. Вона зазначила, що рекордні показники попиту показує посадковий матеріал обліпихи. Про це повідомляє «Інфоіндустрія».
Ліліана Дмітреева розповіла: «Ринок створення ягідних плантацій унікальний. Багато людей готові вкласти гроші в їх створення. Одним з топів 2017 року, за нашими спостереженнями, стала обліпиха Безколючкова. Це пов’язано зі зростанням попиту на ягоду. Сьогодні практично немає кафе без обліпихової чаю, стало модно пити такий чай ».
Експерт зазначила, що Україна добре підходить для культивування цієї культури, а українські саджанці вирощуються навіть в Європі. Найбільш затребуваними є сорти «Либідь» і «Київський бурштин». Дмитрієва поділилася, що компанія не встигає виробляти саджанці через високий попит.
«До нас був запит на саджанці обліпихи для плантації в кілька сотень гектар, але стільки посадкового матеріалу ми не можемо запропонувати. У нас по обліписі люди законтрактовані на 2019 рік. На передчасно не пропонуємо. У планах на 2019 рік провести 50 тис. Саджанців обліпихи. Ведуться посадки в Чернігівській та Херсонській областях », – додала вона.