ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

Дослідники створили натуральний пестицид з перцю чилі

Вчений Алехандро Торрес з мексиканського стартапу Applied Biotech випадково виявив нове застосування молекул перцю чилі. Він зумів отримати натуральний пестицид з капсаіціноідов – молекул, які надають перцю «пекучість». Про це повідомляє agropages.
«Я весь день працював над експериментами для моєї дисертації і до вечора отримав несподівану реакцію, яку протестував на наступний ранок з дивним результатом», – поділився Торрес. Він стверджує, що багато тварин, комахи, гриби і бактерії не можуть переносити велику кількість молекул капсаіціноідов. Дослідник припускає, що його пестицид замінить традиційні хімічні пестициди в агросекторі.
«Я родом з Куернавака, тієї частини Мексики, яку називають« вічною весною ». Там збереглося багато дикої природи, і це прекрасно, тим більше якщо є можливість вирішувати проблеми співіснування з природою без отрутохімікатів », – зазначив Торрес.
Він сказав, що для отримання 1 кг капсаіціноідов потрібно 5 тонн перцю чилі. «Для одного кілограма нашого продукту вам потрібно п’ять тонн перцю халапеньо, що еквівалентно 30 футбольним полям сільськогосподарських земель. Тому, замість використання величезних просторів землі для вирощування перцю чилі, Applied Biotech використовує технологію біореактора для розробки і отримання молекул перцю чилі », – додав учений.