ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

Держпрограма кредитування фермерів від Мартинюка провалилася

Голова «Аграрного союзу України» Геннадій Новіков заявив, що програма і. о. міністра аграрної політики Максима Мартинюка провалилася і фермери не можуть користуватися офіційними кредитами, оскільки банки не хочуть працюють з фермерами, у яких менше 500 га землі. Про це повідомляє AgroPolit.com.
«Коли пишеш програму, потрібно реально розуміти, в якій конкретній ситуації знаходяться потенційні користувачі. Потрібно розбиратися в цій сфері. Проблема в тому, що фермери не користуються офіційними кредитами. Банки не працюють з фермерами, у яких менше 500 га землі, їм це не цікаво », – заявив він.
Новиков також зазначив, що фермеру досить складно отримати навіть невеликий кредит за цією схемою. «Їх робоча схема – Фонд підтримки фермерів. Там фермер приносить бізнес-план і отримує фінансування, існує чітка система контролю. Зате в тій структурі залишили копійки, а основну суму направили в банки, які не працюють з фермерами. Було відомо заздалегідь, що система не запрацює », – додав голова« Аграрного союзу України ».