ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

BASF вкладе 7 мільйонів доларів США в будівництво нового дослідницького хімічного комплексу

Компанія BASF виділить 7 мільйонів доларів США на будівництво нового сучасного міждисциплінарного дослідницького хімічного об’єкта в Каліфорнійському університеті в Берклі (UC Berkeley). Експерти вважають, що «Науковий і інженерний центр Берклі» допоможе співпраці хіміків, біологів, інженерів, комп’ютерних вчених, екологів, соціологів, експертів в області політики, економістів, підприємців і громадських лідерів. Про це повідомляє agropages.

«В рамках CARA BASF підключається до одного з провідних світових центрів інновацій. Завдяки нашому пожертви ми демонструємо нашу прихильність досліджень у співпраці з нашими академічними партнерами в CARA, що призведе до інновацій для поліпшення повсякденного життя », – заявив Мартін Брудермюллер, Голова Ради виконавчих директорів і головний технічний директор BASF SE. Дуглас Кларк, декан коледжу хімії університету Берклі, вважає, що «ця співпраця є ідеальним перетин промисловості та наукових досліджень».
П’ять дослідників BASF працюють з університетськими вченими вже з 2014 року і за цей період подали 10 патентів, взяли або опублікували більше 20 рецензованих статей. «Партнерство BASF з університетами CARA сприяло розвитку відносин, заснованих на інноваціях, співробітництво і довірі», – сказав Керстін Ширл-Арндт, заступник директора CARA. «З моменту початку співпраці в 2014 році наші дослідницькі групи спільно працювали над 45 проектами, і ми сподіваємося на подальше партнерство щодо майбутніх ідей і проектів».