ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

Новини

Fresh Business Expo

Вже через 3 місяці, а саме 4-6 грудня, в Міжнародному виставковому центрі у Києві, розпочнеться міжнародна спеціалізована виставка Fresh Business Expo, що присвячена технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу овочевої, фруктової та ягідної продукції.

Детальнише

Експерти передрікають надлишок картоплі в Європі

Асоціація виробників картоплі NEPG, в яку входять кілька країн північно-західної Європи, опублікувала інформацію про загальну площу картопляних посадок на території Сполученого Королівства, Франції, Бельгії, Німеччини і Нідерландів. За її інформацією, картопляні поля в цьому році зайняли на 1% більше території, ніж в минулому, - 595 587 гектарів. Про це повідомляє freshplaza.

Детальнише

BASF вкладе 7 мільйонів доларів США в будівництво нового дослідницького хімічного комплексу

Компанія BASF виділить 7 мільйонів доларів США на будівництво нового сучасного міждисциплінарного дослідницького хімічного об'єкта в Каліфорнійському університеті в Берклі (UC Berkeley). Експерти вважають, що «Науковий і інженерний центр Берклі» допоможе співпраці хіміків, біологів, інженерів, комп'ютерних вчених, екологів, соціологів, експертів в області політики, економістів, підприємців і громадських лідерів. Про це повідомляє agropages.

Детальнише

Дослідники створили натуральний пестицид з перцю чилі

Вчений Алехандро Торрес з мексиканського стартапу Applied Biotech випадково виявив нове застосування молекул перцю чилі. Він зумів отримати натуральний пестицид з капсаіціноідов - молекул, які надають перцю «пекучість». Про це повідомляє agropages.

Детальнише

Ірландський клубніковод втратив ягід на 200 000 євро

Велика полунична ферма близько Уексфорда в Ірландії, яка належить Джиммі Кернс, не змогла зібрати передчасно дозрілий урожай і всі ягоди погнили в поле. Труднощі з прибиранням виникли через несприятливі погодні умови. Про це повідомляє irishtimes.

Детальнише

ЧАНДЛЕР (Chandler) в УКРАЇНІ – МІФ, або РЕАЛЬНІСТЬ, ОЧИМА ЕКСПЕРТІВ ГОРІХОВОЇ ГАЛУЗІ.

Багато горіховодів вже обпіклися на південних сортах, які по своєму українському менталітету – у всіх змерзне, тільки не в мене!!!, садили на всій території країни. Американський горіх Chandler  – південне дерево. Це аксіома! Раз або два на десятиліття українськи морози обов’язково забирають слабких.

Детальнише

Держпрограма кредитування фермерів від Мартинюка провалилася

Голова «Аграрного союзу України» Геннадій Новіков заявив, що програма і. о. міністра аграрної політики Максима Мартинюка провалилася і фермери не можуть користуватися офіційними кредитами, оскільки банки не хочуть працюють з фермерами, у яких менше 500 га землі. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Детальнише

СТАРТ ДАН – ПЕРВЫЙ ПОШЁЛ !!!,  или как ореховодам получить компенсацию от государства.

О значимости и рентабельности ореховой отрасли сегодня не говорит только ленивый. Да и стоит о чём говорить – больше всего садов в Украине сегодня садиться ореховых, от продажи всей садово-ягодной продукции в последние годы больше всего в валютную корзинку страны поступает валюты именно от продаж орехов.

Детальнише