ЖУРНАЛ ДЛЯ ОВОЧІВНИКІВ ТА САДІВНИКІВ

Новини

Світлодіодні світильники підвищують смакові якості зелені

Відома міська ферма GROWx в Амстердамі, яка постачає свою продукцію самі елітні ресторани міста, відкрила секрети свого виробництва. Господарство спеціалізується на більш ніж 20 видах мікрозелень, які вирощуються за допомогою багатоярусної фітоустановкі фірми GROWx. Про це повідомляє Hortidaily.

Детальнише

Новий вірус знищує врожаї томатів в південній півкулі

Британське суспільство по патологій рослин виявило перший випадок зараження томатів в Марокко вірусом Нью-Делі (ToLCNDV). У бюлетені «Нові хвороби» марокканських фермерів попереджають, що новий вірус небезпечний не тільки для томатів, а й для кукурудзи, гарбуза, кавуна, огірка, цукіні, картоплі, помідорів, баклажанів і перцю. Про це повідомляє Freshplaza.

Детальнише

Селекціонер створив екзотичний сад під Києвом

У селі Рожни під Києвом аграрій Анатолій Патій виростив сад, який складається з трьох десятків екзотичних рослин. Серед них можна знайти і зовсім незвичні для українців мушмулу, лічі, каністель і гуанабану. Про це повідомляє «Сегодня».

Детальнише

Голландці створили автомат для виробництва свіжого яблучного соку

Голландська фірма «Томпи» (Thompe), яка спочатку виготовляла тару для автоматів з виробництва апельсинового соку, представила перший в світі автомат для виробництва свіжого яблучного соку. Вже є дві версії машин: прес «To-Go» для віджиму соку в стаканчики і версія для супермаркетів з бутилюванням соку. Про це повідомляє Freshplaza.

Детальнише

Експерт розповів, скільки в Україні органічних земель

Заступник міністра аграрної політики і продовольства України Максим Мартинюк розповів, що в Україні 300 тис. Га сільськогосподарських земель уже є органічними, а ще 90 тис. Га знаходяться в перехідному періоді. Загальна площа земель під органіку становить близько 0,89% від загальної площі. Про це повідомляє Landlord.

Детальнише

У Канаді почнуть продавати яблука, що не темніють

Навесні 2018 року в Канаді почнуть продаж яблук, в яких «відключений» фермент, який відповідає за потемніння фруктів. Сорт під назвою «Арктичний Фуджі» вже був схвалений Канадським агентством продовольчої інспекції (CFIA) і Міністерством охорони здоров'я Канади (HC). Про це повідомляє Freshplaza.

Детальнише

Австралійські фермери борються за психічне здоров’я сільських жителів «оголенням»

Фермери з Австралії масово публікують свої фотографії без одягу в соціальних мережах, щоб зверне увагу на психічне здоров'я жителів сільської місцевості і агросектор. Вони створили сторінку «Голий фермер» в Instagram, на яку вже підписалося більше 33 000 передплатників. Про це повідомляє ABC.

Детальнише

Канадці тестують інноваційну технологію зберігання картоплі

Винахідник Гаррі Ісаакс вважає, що може позбавити картопля від патогенів завдяки своїй розробці. Він запатентував цю комбінація фумігатора і зволожувача ще в 1985 році, але тільки зараз знайшов в Канаді людей, які готові провести її випробування. Про це повідомляє Freshplaza.

Детальнише

У Житомирській області почали виробництво органічних насіння конопель

Агрокомпанія «Зоря» з Житомирської області запустила виробництво органічних насіння конопель. Перша продукція буде доступна вже в лютому 2018 року. Про це повідомляють представники компанії.

Детальнише